O NAS

Na stacji kolejowej, w miejscu, które dało początek Naszemu miastu, nie mogło zabraknąć sklepu z wyborami pochodzącymi od lokalnych producentów.

Legionowskie Specjały to niezwykłe miejsce, w którym oprócz klimatycznego wystroju znajdziemy szeroki wybór legionowskich wypieków oraz podstawowe produkty żywnościowe z innych zakątków Polski. Dostępne u nas pieczywo to chleby i bułki pszenne, pszenno – żytnie, żytnie, orkiszowe, owsiane, z pszenicy purpurowej, z mąki białej lub razowej (pełnoziarniste) – wypiekane m.in. na naturalnym zakwasie i w niewielkich piekarniach.

Nasze chleby, bagietki, bułki i bułeczki, rogale i pączki smakiem i jakością biją na głowę produkty wytwarzane w sieciowych piekarniczych molochach.

Spieszącym do pracy i nie tylko proponujemy świeże kanapki, słodkie bułeczki, drożdżówki, rogale i paluchy maślane oraz naturalne bułeczki z ziarnami.

Na miejscu przyrządzane są chrupiące zapiekanki z legionowskich bagietek i hot-dogi, których bułeczki pochodzą ze Stanisławowa pod Legionowem.

Dla pragnących zdrowia czeka wiele pro-zdrowotnych produktów – świeże oleje tłoczone na zimno w Legionowie, soki 100% tłoczone pod Grójcem oraz dostarczone codziennie świeże soki jednodniowe.

W biegu lub korzystając z chwili wytchnienia zapraszamy również na świeżo parzoną kawę lub herbatę, na wynos bądź na miejscu korzystając z miejsc siedzących w klimatyzowanym lokalu.

Legionowskie Specjały to miejsce idealne do szybkich codziennych zakupów, a także obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania Legionowa.

Witamy. Masz pytanie napisz do NAS